Online Yaşam Koçluğu

Home Online Yaşam Koçluğu

Bir Telefon Uzağınızdayız

ONLİNE YAŞAM KOÇLUĞU

Yaşam Koçu Kişilerin hedeflerini belirlenmesinde ve bu hedefler için uygulanacak planların geliştirilmesine yardımcı olan kişilerdir.

Günümüz koşullarında kişiler özel hayatları ve iş hayatları için profesyonel yaşam koçuna ihtiyaç duyabilir. Bugün nerede, yarın ne yapmak istediğine odaklanarak planlar yapar. Yaşam koçluğu kişinin özel ve iş hayatlarında istedikleri sonucu elde etmesine yönelik yapılan bir çalışmadır.

 

Kişiler eğitim hayatlarında, motivasyon, sağlıklı iletişim, hedef belirleme, kendini geliştirme, zaman yönetimi ve pek çok işte profesyonelleşmeye yönelik yaşam koçlarına başvuru yapabilirsiniz. Kısacası yaşam standartlarınızı ele alarak tutumunuzu, farklı bakış açısına sahip olmanızı, çözüm odaklı olmanızı, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi doğru yönetmenize destek olan kişidir.

Öncelikle Bulut Danışmanlık ile hangi alanda destek alacağınızı belirleyin. Psikoloji, astroloji, diyet, yaşam koçu, cinsel sağlık, finans, bilişim, spiritüel enerji ve sağlık yaşam konularında destek alabilirsiniz.

Online Yaşam Koçu 

Online yaşam koçu, insanların kendisini geliştirmesi üzerinde eğitim vererek kişinin sertifika sahibi olmasını ve uzman olmasını sağlamaktadır. Başarılı ve mutlu bir yaşam sürmek için hem özel hayatınız için hem de iş hayatınız için destek alabilirsiniz. Sizlerin daha büyük düşünmesini sağlayarak standartları zorluyoruz. Görevimiz sizlerin kişisel gelişimine katkı sağlamaktır.

 

Dinleme, mutluluk, güven ve empati duygularınızı geliştirip bizden beklediklerinizi sizlere sunuyoruz. Kısacası belirleyeceğiniz hedefleri ve düşüncelerinize yönelik kaynaklar bularak ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlıyoruz.

Adres

Muradiye, Camcı Sk No:4/A D:A blok, 45140 Yunusemre/Manisa

İletişim

Mobile: 0505 685 25 22
Mail: drmtnklc@gmail.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma: 08:00 - 18:00